[:ua]

Проект Bach-talks – серія коротких видив на тему “ЩоДляТебеМузикаБаха”.

Розповідає автор проекту Bach-talks Тарас Демко:

Зазвичай всі слухають музику Баха, а ми тут у Collegium Musicum подумали собі, чому б не послухати про Баха. Все почалося з ідеї записати кілька відеороликів, відеозвернень музикантів про місце музики Баха в їхньому житті.

Насамперед, планували записати думки та ідеї людей дотичних до Бах-маратону, найбільшої музичної події цього року. Першим був художній керівник Іван Остапович, а далі композиторка Богдана Фроляк, чий твір є у програмі Маратону.

Але вже третій запис і наступні звернення «скерували» нас на мастабніші задуми. В результаті — кілька десятків Bach-talks, де можна почути різні думки, враження та історії про Баха! В моїй уяві цей проект відразу набув своєї стилістики – кожен ролик обрамлений фраґментом із першої віолончельної сюїти Баха, а кожен Bach-speaker у своєму відеозверненні говорив про «ЩоДляТебеМузикаБаха?». У підсумку – різнобарвна картина, плюралізм думок, всі погляди різні — всі цінні. Переглянувши Bach-talks, отримуєш також часточку творчого запалу від кожного, хто взяв участь у розмовах.

[:]

Facebook

comments