[:ua][divider]Бах і сини[/divider]

Існує твердження, що ніхто не зробив більше для забуття музики Йоганна Себастьяна Баха, ніж його власні сини. Саме вони, своєю творчістю утверджували нову музичну мову. Це віддаляло їхнього славетного батька від “живої” слави й любові. Звичайно, справа не тільки в його синах – змінювалась епоха, змінювались і вимоги до композиторів. Хоча про повне забуття Йоганна Себастьяна не може бути й мови: у вузькопрофесійних колах її знали завжди, згадаймо хоча б Бетовена, який грав всі прелюдії та фуги своєму вчителю; все ж сини були значно популярнішими… “Батько” видавався наступним сторіччям композитором “без фантазії”, нудним.
Але, як відомо, час завжди розставляє все на свої місця. Зараз ім’я батька значно відоміше в широких колах любителів музики, ніж імена його синів. Парадокс? Настав час примирення… Примирення смаків. Ми дивимось на минуле, ніби зверху, розуміючи всі тенденції моди та їхню швидкоплинність.
Послухати наскільки кардинально відрізняється чи не відрізняється, творчість різних представників цієї неординарної родини, Ви зможете в середу, 20 січня. Львівська філармонія. Початок о 19:00.
Долучайтесь!

Придбати квиток!

20 січня о 19:00

12434203_542013905968234_1675753883_nЛьвівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Іван Говорун (фортепіано, Великобританія)
Камерний оркестр Collegium Musicum
Дириґент – Іван Остапович

Йоганн Себастьян Бах – Концерт для фортепіано фа мінор
Карл Філіпп Емануель Бах – Симфонія № 5 сі мінор
Йоганн Крістіан Бах – Концерт № 6 фа мінор
Карл Філіпп Емануель Бах – Концерт № 4 до мінор

Квитки в касі Філармонії[:]

Facebook

comments