Розпочав грати на фортепіано у віці чотирьох років. Першим педагогом юного піаніста була Галина Павлівна Заславець. Потім – Ніна Митрофанівна Найдич у КССМШ ім. М. В. Лисенка.
Наразі він є студентом НМАУ ім. П. І. Чайковського в класі Заслуженого артиста України,
проф. Юрія Миколайовича Кота.Обдарований артист є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, в тому числі:

 • I премія на IV Міжнародному фестивалі молодих піаністів (2003, Глубчице, Польща);
 • II премія на V Міжнародному конкурсі 13молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця у групі “Горовиць Дебют” (2002, Київ);
  III премія на Міжнародному конкурсу юних піаністів імені А. Затіна (2003, Ужгород);
 • III премія на IV Міжнародному конкурсі молодих піаністів (2009, Тбілісі, Грузія);
  I премія на VII Міжнародному конкурсі піаністів ім. А. Караманова (2009, Сімферополь, Україна);
 • Приз глядацьких симпатій на III Міжнародному конкурсі піаністів “Neue Sterne” (2012, Верніґероде, Німеччина);
 • IV премія та спеціальний приз “За найкраще виконання творів С. Рахманінова” на VI Міжнародному юнацькому конкурсі піаністів ім. С. Рахманінова (2012, Тамбов, Росія);
 • Ґран-прі та Приз глядацьких симпатій на I Міжнародному конкурсі піаністів “Ville de Gagny” (2013, Париж);
 • I премія на III Всеукраїнському конкурсі піаністів премії фірми “C. Bechstein” (2015, Київ).
  Дмитро брав участь у майстер-класах, що проводить Міжнародна “Літня музична академія” (Київ) з проф. Яковом Касманом (2007, 2010), а також у Міжнародній музичній академії в Князівстві Ліхтенштейн з проф. Міланою Чернявською (2011, 2012, 2014). Влітку 2012 він був учасником Zeist Music Days – Chamber Music Festival & Master classes в Нідерландах та отримав уроки у відомих музикантів, таких як члени Єрусалимського квартету та Марк Данель. В 2013 Дмитро успішно взяв участь в курсі камерної музики “Colluvio” в Австрії. Також він отримав майстер-класи від видатних музикантів Сергія Бабаяна та Оксани Яблонської.
  З 2009 року він є стипендіатом Президентського фонду Л. Кучми “Україна”. Дмитро Чоні виступав в рамках XIII Міжнародного фестивалю “Київські літні музичні вечори” (2010, Україна), Zeist Music Days – Chamber Music Festival (2012, Нідерланди), Next Generation – 3rd Classic Festival Bad Ragaz (2013, Швейцарія), Harmonie Starego Miasta в Любліні (2013, Польща), Kissinger KlavierOlymp (2013, Німеччина), Kissinger Sommer (2014, Німеччина); а також з оркестром, у численних сольних та камерних речиталях на сценах в Україні, Франції, Нідерландах, Литві, Швейцарії, Князівстві Ліхтенштейн, Австрії, Німеччині, Словенії, Боснії і Герцеґовині, Хорватії та Сербії.

Бере активну участь у проектах Collegium Musicum