Мистецтво фуги: Й.С. Бах


«Мистецтво фуґи» – один з останніх творів Й. С. Баха. Це унікальне поєднання сили людського розуму та творчого польоту.
Найбільший орган України та оркестр Collegium Musicum


Що?  Мистецтво фуги: Й.С. Бах
Коли? 31 березня 2017 р.  о 19:00
Де? Львівський органний зал, вул. C. Бандери, 8
Квитки: 80 – 120 грн


В партитурі «Мистецтва фуги» не вказано, для якого інструменту призначалося цей твір. Найчастіше виконується на фортепіано, хоча клавесинна і органна версії також можливі. Сам Бах не написав на якому саме інструменті виконувати цей цикл, тому що розумів його як «ідеальну» музику. 31 березня ви зможете почути цей цикл у виконанні оркестру Collegium Musicum та органу (Надія Величко).<br /> Це унікальне поєднання сили людського розуму та творчого польоту музичної думки. В основі циклу жанр фуґи, - поліфонічне осмислення однієї музичної думки в одночасному звучанні кількох голосів. Музика, що вводить нас в медитатичний стан, переносить подалі від буденности.<br /> Та головне, приносить неземне задоволення.<br /> Прозвучить весь цикл<br /> Орган - Надія Величко<br /> Камерний оркестр Collegium Musicum<br /> Дириґент - Іван Остапович<br /> Модерує Тарас Демко<br /> ______________<br /> Якщо у вас немає банківської карти чи ви не можете придбати квиток онлайн, для вас працює мережа кас - https://gastroli.ua/network.<br /> Понад 25 квиткових кас у Львові для вашої зручності.<br /> Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/644630889080352/<br /> Деталі на: http://collegiummusicum.com.ua

В партитурі «Мистецтва фуги» не вказано, для якого інструменту призначалося цей твір. Найчастіше виконується на фортепіано, хоча клавесинна і органна версії також можливі. Сам Бах не написав на якому саме інструменті виконувати цей цикл, тому що розумів його як «ідеальну» музику. 31 березня ви зможете почути цей цикл у виконанні оркестру Collegium Musicum та органу (Надія Величко).

Це унікальне поєднання сили людського розуму та творчого польоту музичної думки. В основі циклу жанр фуґи, – поліфонічне осмислення однієї музичної думки в одночасному звучанні кількох голосів. Музика, що вводить нас в медитатичний стан, переносить подалі від буденности.


Та, головне, приносить неземне задоволення.

Прозвучить весь цикл
Орган – Надія Величко
Камерний оркестр Collegium Musicum
Дириґент – Іван Остапович
Модерує Тарас Демко

______________

Якщо у вас немає банківської карти чи ви не можете придбати квиток онлайн, для вас працює мережа кас – https://gastroli.ua/network.
Понад 25 квиткових кас у Львові для вашої зручності.
 

FaceBook Comments

comments

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.