Віртуозне тріо


Що?

 Віртуозне тріо
 ⌛

 Коли?

29 червня 2016 р. 
о 19:00
 ✉

Де?

Львівська Обласна Філармонія
(Концертний зал ім. С. Людкевича)
вул. Чайковського, 7, Львів 
 ?

 Квитки:

50 – 200 грн

Вже вкотре, концертна організація Collegium Musicum, поєднує музикантів з різних континентів у камерних проектах на львівських сценах. Цього разу, у Львівській філармонії, зустрінуться українські музиканти Орест Смовж та Дмитро Чоні, які на даний момент базуються в Сінґапурі і Австрії, з австралійським віолончелістом Олівером Рендл Скоттом. Концерт розпочнеться з Тріо № 3 соль мінор, ор. 110 Роберта Шумана, з насиченою романтичною афектністю, світлою споглядальністю, мрійливою елегантністю, та дитячою жартівливістю. Після чого, перший відділ програми завершить медетативно-містичний “Ліхтар” українського композитора Олега Безбородька.

У другому відділі, в програмі прозвучать два ранніх тріо двох класиків, не типовими для загально-прийнятого образу, що склався про їхню творчість. Вишукане і фантастичне Тріо #1, ор 8 Дмитра Шостаковича, написане у віці 17-ти років, без найменшого натяку на пізніший стиль автора, що так часто асоціюється з протестом проти радянської системи, та тріо Л. ван Бетовена, ор. 1 № 1, у якому він наче тільки й те робить, що жартує, жартує, і жартує.

Поєднання музикантів, контрастуючих творів, авторів у їх останніх та перших роках творчості, Львівська обласна філармонія та Collegium Musicum – те що робить концерт неможливим щоб пропустити.

Роберт Шуман. Тріо № 3, соль мінор, op. 110
Олег Безбородько. Ліхтар
Дмитро Шостакович. Тріо № 1, до мінор, ор. 8
Людвіґ ван Бетовен. Тріо мі бемоль мажор, ор. 1 №

ЦІКАВО
_________________________
Вартість квитків
50, 80, 110, 150, 200 грн
Абонементи дійсні
Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00
Каса: (032) 235-89-46
Інформація за телефоном — 096 0 200 400

FaceBook Comments

comments

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.