[:ua][column size=one_half position=first ]

 ♪

Що?  

Ґала Моцарт. Маркіян Мельниченко
До дня народження В.А.Моцарта
 ⌛

 Коли?

28 січня 2017 р. 
о 19:00
 ✉

Де?

Концертний зал ім.Станіслава Людкевича
(Львівська філармонія, вул. Чайковського, 7)
 $

 Квитки:

40 – 100 грн

[/column]

[column size=one_half position=last ]

Маркіян Мельниченко – скрипка (Австралія)
Камерний оркестр Collegium Musicum
Диригент – Іван Остапович
Модерує – Тарас Демко

Квиток тут!

[/column]

Кажуть, все, що є в музиці, можна знайти у Моцарта. В його глибині і світлі, в його замилуванні життям і урочистій та трагічній любові до нього. Справді, такого різноманіття, як у його творчості, ще треба пошукати.

Камерний оркестр Collegium Musicum, яким диригуватиме Іван Остапович, та соліст Маркіян Мельниченко (Австралія) запрошують відзначити уродини австрійського генія у філармонійних стінах.
Маркіян Мельниченко спільно з камерним оркестром Collegium Musicum представить Симфонію №25, одна з двох мінорних симфоній Моцарта. Бурхливий та патетичний стиль і оригінальна на час написання форма із чотирьох частин спочатку не викликала захоплення в публіки. Проте в ній композитор досягнув вершини у юнацькому періоді творчості, розвинув емоційний контраст та суттєво збагатив звучання своїх симфонічних робіт. Концерт для скрипки з оркестром № 4 відображає італійські впливи на творчість Моцарта, а доповнить їх блискуче Адажіо та рондо для скрипки з оркестром.

Програма:
В.А.Моцарт – Симфонія №25, соль – мінор
В.А.Моцарт – Адажіо та Рондо для скрипки з оркестром
В.А.Моцарт – Концерт для скрипки з оркестром №4

Концертний зал ім. С. Людкевича

[divider]Маркіян Мельниченко[/divider]

[column size=one_half position=first ]Народжений у Львові, українсько-австралійський скрипаль Маркіян Мельниченко працює викладачем Мельборнського Університету в Австралії. Вчився в Істменській Консерваторії, США, у професора Олега Криси, де отримав диплом з відзнакою, закінчив аспірантуру та був першим скрипалем за 50 років якому присудили спеціальну нагороду ‘майстерності виконавського мистецтва’.

Мав сольні виступи в престижних залах Америки (Alice Tully Hall – Ню Йорк, Kennedy Centre – Вашінґтон, Рочестер, Сіракуз, Бафало) та Австралії (Мельборн, Аделаїда, Бенала, Сідней, Канбера), та з оркестрами Львівської Філармонії, Кобе Сіті та штату Вікторії. В 2014-ому році був запрошений виступити в струнному квартеті на інавгураційних святкуваннях Президента США — Барака Обами. Будучи концертмейстром оркестру Гантінґтауер, гастролював у Австралії, Ново-Зеландії, Франції, Англії, Голандії, Бельгії, Італії, Німеччині, Австрії (де оркестр став лауреатом першої премії міжнародного конкурсу ‘Сума Кум Лауде’) та Чехії.

Отримав звання лауреата на міжнародному конкурсі Олега Криси у Львові (перша премія — 2013), міжнародному конкурсі Майкела Гіла в Ново-Зеландії (австралійська премія — 2014) та національному конкурсі ‘Великі Романтики’ в Австралії (перша премія — 2014). Брав участь в міжнародних конкурсах Королеви Елізавети (Бельгія), Пабло де Сарасате (Іспанія), Леопольда Моцарта (Німеччина), Георгія Енеску (Румунія), Сеолу (Південна Корея), Сендаю (Японія) та Лисенка (Україна).[/column]

[column size=one_half position=last ][/column]

 


Відкривай класику разом з Collegium Musicum![:]

Facebook

comments