Музична агенція Collegium Musicum презентує новий проект за участі всесвітньовідомого диригента Лева Маркіза та скрипаля, концертмейстра Шотландського королівського камерного оркестру, Бенджамена Маркіза-Гілмора.
***
Спробуймо уявити себе людиною, яка жила в тоталітарному режимі. Це не так складно, адже всі ми недавно з нього вийшли. Коли все довкола тебе пронизане несвободою та подекуди  зрадою,світ справжнього мистецтва, світ в якому ти можеш бути повністю щирим і не боятись будь яких утисків, залишається чи не єдиним здоровим способом існування людини в тоталітарному суспільстві. Тебе не зрадить ні Бах, ні Бетовен, ні Чайковський.

Дириґент Лев Маркіз, який народився і значну частину життя до еміграції прожив в радянському союзі, завжди відрізнявся безкомпромісним ставлення до музики та якості її виконання. Саме ця риса завжди відрізняє його від багатьох інших.Учень Янкелевича, один із засновників першого,на теренах східної Європи, камерного оркестру, засновник оркестру Amsterdam sinfonietta, все життя несе в собі простоту, щирість, благородність, – риси які так рідко зустрічаються в наш час в серед професійних музикантів.

Цього разу він завітає до Львова зі своїмй внуком, молодим, надзвичанйо талановитим скрипалем Бенджаменом Маркізом-Гілмором. Бенджамен є концертмейстром Шотландського королівського камерного оркестру, артистом  Chamber Ortchestra of Europe. Активно виступає як соліст і як ансамбліст.Його гра відрізняється особливою тонкістю звучання, глибоким розумінням музичного тексту, та емоціною наповненістю.

На сцені Академічного драматичного театрі ім. Лесі Українки ми зможемо побачити й почути двох видатних музикантів з камерним оркестром Collegium musicum? на одній сцені. Трепетне відношення до музики та безкомпромісність в творчих питаннях, це тещо єднає ці два покоління абсолютно різних за своїм внутрішнім укладом музикантів.

Програма
Д.Шостакович – Камерна симфонія для струнних (квартет №4)
Й.С.Бах -Концерт для скрипки з оркестром ля мінор
А.Вівальді – Концерт для скрипки з оркестром мі мінор
Б.Барток – Дивертисмент для струнних

Бенджамен Маркіз-Ґілмор (скрипка, Нідерланди)
Дириґент – Лев Маркіз (Нідерланди)

 11 травня 2017 р.  о 19:00
Театр ім. Лесі Українки. Велика сцена.
вул. Городоцька, 38, Львів 
Квитки: 60 – 150 грн

Квитки на Gastroli.ua