На великій сцені театру Лесі Українки – два видатні музиканти та камерний оркестр Collegium Musicum. Трепетне ставлення до музики та безкомпромісність в творчих питаннях – це те, що єднає два покоління абсолютно різних за своїм внутрішнім укладом музикантів.

 

 

 11 травня 2017 р.  о 19:00
Театр ім. Лесі Українки. Велика сцена.
вул. Городоцька, 36, Львів 
Квитки: 60 – 150 грн

Квитки на Gastroli.ua


 

Дириґент Лев Маркіз, який народився і значну частину життя до еміграції прожив в радянському союзі, завжди відрізнявся безкомпромісним ставленням до музики та якості її виконання. Саме ця риса завжди відрізняла його від багатьох інших. Учень Янкелевича, один із засновників першого, на теренах східної Європи камерного оркестру, засновник оркестру Amsterdam Sinfonietta, все життя несе в собі простоту, щирість, благородність, – риси які так рідко зустрічаються в наш час в серед професійних музикантів.

Цього разу він у Львові зі своїм внуком, молодим, надзвичайно талановитим скрипалем Бенджаміном Маркізом-Ґілмором. Бенджамін – концертмейстр Шотландського королівського камерного оркестру, артист  Chamber Ortchestra of Europe. Активно виступає як соліст і як ансамбліст. Його гра відрізняється особливою тонкістю звучання, глибоким розумінням музичного тексту, та емоційною наповненістю.

Програма
Д.Шостакович – Камерна симфонія для струнних (квартет №4)
Й.С.Бах -Концерт для скрипки з оркестром ля мінор
А.Вівальді – Концерт для скрипки з оркестром мі мінор
Б.Барток – Дивертисмент для струнних

Бенджамен Маркіз-Ґілмор (скрипка, Нідерланди)
Дириґент – Лев Маркіз (Нідерланди)

 

_________________
Якщо у вас немає банківської карти чи ви не можете придбати квиток онлайн, для вас працює мережа кас – https://gastroli.ua/network.
Понад 25 квиткових кас у Львові для вашої зручності.
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/287318821714061/

Співорганізатор:
Інфо ПАРТНЕР:

 Radio SKOVORODA