Збір ідей та пошук способів проведення фестивалю, пов’язаного із постаттю Станіслава Людкевича.

Розпочинаємо пошуки конструктивних ідей та рішень до проекту “Людкевич Фест”. Впевнені, час української класики не минув. Віримо, що успішне майбутнє прямо пов’язане зі знанням власної культури.

Інколи трапляється так, що творчість того чи іншого класика починає займати виключно “музейне” місце. Ми не зробимо відкриття, заявивши, що подібне відбувається в Україні, що є абсолютно незаслуженим щодо деяких митців, зокрема, Станіслава Людкевича – композитора і громадського діяча – ровесника ХХ сторіччя.

Його музика вкрай рідко звучить в концертних залах. Пострадянський, “пафосний” підхід до його особистости та творчости не сприяє широкій популярності його музики.

Завданням фестивалю є організувати цикл концертів та лекцій в доступній формі та розкрити майже невідомі сторони творчости, зокрема камерно-інструментальну музику, симфонічну. Також звернути особливу увагу на те, що Людкевич протягом всього свого життя прививав українській музичній культурі найкращі європейські традиції. Займався критичною діяльністю.

Орієнтовний час проведення: вересень 2017.

Якщо ви також вважаєте, що час для української класики не минув, і вона ще здатна хвилювати сучасну людину, відгукніться.

Шукаємо:

  • виконавців: музикантів-інтрументалістів та вокалістів
  • лекторів, музикознавців
  • консультантів, експертів з епохи, істориків.
  • волонтерів
  • меценатів, спонсорів, партнерів

Ми відкриті до діалогу та пропозицій: зв’яжіться з нами

щиро, #Колеґіуми