Серед лавреатів Шевченківської премії 2017 року, у номінації «Музичне мистецтво», – відома львівська композиторка Богдана Фроляк.
Конкурсна комісія високо оцінила творчість композиторки, та відзначила три твори: Симфонію-Реквієм «Праведная душе…», хорову кантату «Цвіт» та музичний твір «Присниться сон мені».

“Дорогі друзі, я дуже зворушена і схвильована. Ця премія є для мене справді найвищим виявом Правди, бо Шевченко це і є Правда.” – пише Богдана Фроляк на своїй сторінці у Facebook

Богдана Фроляк відома в Україні та інших країнах Европи, багаторазова учасниця міжнародних стипендій та переможниця композиторських конкурсів, її твори часто звучать у Львові, Києві, Одесі та інших містах.

Пропонуємо вам послухати кілька творів:

  1. Симфонія-Реквієм «Праведная душе…»
    Анастасія Корнутяк – сопрано, Наталя Половинка – мецо-сопрано, Олексій Кувітанов – баритон, Академічний Галицький камерний хор
    Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
    Володиир Сивохіп – диригент

2. “ЦВІТ. Чи я живу?”
Cпівоча дія.
Співачка – Наталія Половинка
Хор – “Cantus” (Ужгород) дириґент – Еміл Сокач

3. Contrabass Dance.
У виконанні Назара Стеця,
запис наживо із концерту Collegium Musicum


Музична Аґенція Collegium Musicum мала честь співпрацювати із Богданою Фроляк у кількох проектах. Однією з недавніх була участь композиторки у роботі жюрі Міжнародного конкурсу композиторів у Львові.

Щиро вітаємо,
#CollegiumMusicum