fbpx

[:ua]

  •  у рамках партнерства з Міжнародним фестивалем «Музика в старому Кракові». Цьогорічний Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» відкриє Львів королівських часів

Це 3-й такий міжнародний захід у місті Лева і 41-й – у Кракові. Спільний українсько-польський проект стане мостом дружби між двома цими містами. Часові межі майже синхронних музичних заходів – 13-28 серпня у Львові та 15-31 серпня у Кракові.

Ідея проведення фестивалю у рамках партнерства належить засновникові камерного оркестру «Віртуози Львова», народному артисту України Сергію Бурку та засновникові польської капели «Краковєнсіс» й польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславу Галонському. Співорганізатором заходу є Львівська філармонія. До участі у проекті запрошено понад 100 виконавців.  

Львівська частина форуму перебігатиме під гаслом «Музика у королівському Львові». Концерти відбуватимуться у храмах часів княжого Львова, зокрема – у церквах св. Миколая, св. Онуфрія та Івана Хрестителя, що важливо для відтворення історичної пам’яті про засновника міста – короля Данила Галицького.

Також  фестивальну музику можна буде слухати  в Архікатедральному соборі святого Юра, Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, Латинському кафедральному соборі, Вірменській церкві, соборі Успіння Пресвятої Богородиці та у церкві Пресвятої Євхаристії. А ще – у Королівських палатах Львівського історичного музею та в Італійському дворику.

Однією із центральних подій проекту стане реалізація спільної програми камерного оркестру «Віртуози Львова» та маріупольського Муніципального камерного оркестру «Ренесанс», під час якої виконуватимуться твори трьох Моцартів – Леопольда, Вольфганга Амадея та Франца Ксавера.

У рамках проекту публіці представлять оперу Джованні Баттіста Перголезі «Служниця-пані», також – органне та хорове мистецтво і багато чого іншого  –цікавого та мелодійного, що, поза сумнівом, потішить і меломанів, і тих, хто тільки-но робить спроби долучитися до високої музики.

Партнер фестивалю – ПАТ «Кредобанк».


Прес-конференція: 10 серпня (СЕРЕДА), 11:00
Львівська міська рада, мала сесійна зала (каб. 230)
У прес-конференції беруть участь:

Сергій Бурко – засновник фестивалю, мистецький керівник та головний диригент оркестру «Віртуози Львова»

Михайло Мороз – в.о.начальника управління культури Львівської міської ради

Євген Бойко – начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради

Сильвія Андухар представник Генерального консульства Республіки Польща у Львові

представник ПАТ «КРЕДОБАНК»

[:]

Facebook

comments