fbpx

У Львові з’явилася Партія органа

Проект з такою назвою підготував Львівський органний зал. Познайомитися з ним можна буде 13 липня.

“Партія Органа – це музична сила №1 у твоєму списку, яку приємно та корисно слухати. Коли звук не розходиться з ділом. Три мануали звучать в гармонії, як три гілки влади в ідеальній державі Платона”, – такими креативними слоганами рясніє сторінка події від Органного залу під назвою “Партія органа”.

Користувачам пропонують “купити місце в партії, легально та зі смаком”. З’їзд партії призначено на 13 липня о 19 00.

“На хвилі передвиборчої лихоманки ми вирішили і собі створити “партію”, – пояснює заступник директора Органного залу Тарас Демко.

Гостям пропонують обрати собі “місце в партії” за гаманцем. Наприклад, можна придбати соціальний квиток за 60 грн, а можна стати “впливовою особою” за 220 грн чи V.I.P. за 500 грн. “Для тих хто хоче купити 2 хвилини часу на сцені є спеціальний квиток за 1500 гривень, 2 хвилини для агітації за свої ідеї. А потім буде розкішний органний концерт”, – каже Тарас Демко. 

Замість програмок відвідувачі отримають “партійні квитки”. У порядку денному “з’їзду” зазначені органні твори Баха, Брукнера, Брамса та інших. За органом – Роман Стефанко.

“Нове обличчя” Роман Стефанко знайомий львів’янам як хормейстер, працював у багатьох хорових колективах Львова: “Євшан”, “Ґльорія”, “Лемковина”, “Ґаудеамус”, “Ватра”, “Мрія”, “Фест-хор” та ін. Був хормейстером у катедральному хорі собору св. Юра. А кілька років тому він почав вчитися грі на органі в Швеції. Виступав як органіст у багатьох церквах у Стокгольмі. Мав уже три виступи у Львівському органному залі.

Цього разу органіст виконає твори різних епох та стилів – від XVII ст. до наших днів. Прозвучать також його власні органні обробки відомих творів.

Проект “Партія органа” відбудеться у рамках фестивалю Фестиваль “Ніч у Львові”

Партія органа на Facebook

Підпишись!