fbpx

Різдвяні хіти в Органному

Львівський органний зал підготував насичену та цікаву програму святкових концертів. Тут буде все – виступи хорових та інструментальних колективів, концерти з оркестром і речиталі. А ще – багато різдвяних хітів світової класики. Тож пропонуємо слухати і заряджатися святковим настроєм.

“Зима” з циклу “Пори року” А. Вівальді

Мабуть, ніхто так не зображав зиму, як Антоніо Вівальді. Хуртовина і завірюха першої частини концерту “Зима” змінюється розміреним спокоєм другої, ніби ми проводимо час біля каміна з келихом глінт-вейну.

12 січня о 19:00 у Львівському органному залі легендарний цикл Вівальді виконає скрипаль зі Словаччини Далібор Карвай та камерний склад Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича.

“Лускунчик” П. Чайковського

“Лускунчик” – це історія родом з дитинства. Багато років балет Петра Чайковського ставлять театри по всьому світу на зимові свята. Адже коли ж іще розповідати історію про дівчинку Клару, чиї іграшки ожили на Різдво?

Почути улюблені мелодії з “Лускунчика” можна буде у виконанні органістки Надії Величко на концерті “Новий рік в Органному” 31 грудня о 16:00.

“Щедрик” М. Леонтовича

Найпопулярніша українська колядка у світі і найпопулярніший твір Микола Леонтовича. Обробку української колядки 1922 році виконав у “Карнегі-холі” в Нью-Йорку хор Олександра Кошиця. Пісня так сподобалася американцям, що в 1936 році Петро Вільховський створив англійську версію слів до “Щедрика” – “Carol of the Bells”. Тепер цю колядку знає весь світ.

“Carol of the Bells” заспіває 30 грудня на концерті “Christmas songs” львівський хоровий колектив Collegium Musicum Ensemble.

А почути “Щедрика” на органі можна буде на різдвяних концертах Надії Величко 5 та 7 січня.

Facebook

comments