[:ua]Неурядова музична аґенція Collegium Musicum пропонує вам стати активним/ою прихильником/цею класичної музики в Україні.

Ми переконані, що тільки мистецтво, яке відкрите для світу і для кожного, здатне перетворювати суспільство та створювати справжній громадський устрій з високими цілями та ідеалами свободи.

Практика провідних концертних та театральних аґенцій світу показує, що важливою складовою налагодженої системи концертів, постановок та вистав є донорські внески. Вони дозволяють зробити мистецький продукт доступнішим  та підтримувати високий якісний рівень подій.

У програмі концертного сезону 2017-18 сольні, камерні та оркестрові проекти за участю Вадима Холоденка, Дениса Жданова, Софії Соловій, Ксенії Бахрітдінової, Костянтина Дері, Ірини Гінтової, Оксани Литвиненко, Петра Тітяєва, Мідорі Кото, Ореста Смовжа, Івана Остаповича та багато інших відомих та молодих музикантів!

Пропонуємо Вам стати донатором/кою концертного сезону Collegium Musicum 2017-18 років.

Ми даємо Вам змогу зробити свій внесок та отримати ексклюзивну концертну карту Collegium Musicum. Власник/иця концертної карти Collegium Musicum має такі можливості та переваги:

  Срібна Золота Платинова
Вільно відвідувати всі події Collegium Musicum
(оркестрові, камерні концерти, лекційні проекти, тощо)
9 концертів на Ваш вибір, сезону 2017/18
Вільний вхід на репетиції
Отримувати екстраквитки на додаткові події та спеціальні пропозиції  
Отримати офіційне запрошення (на двох)  на дві корпоративні вечірки (раз у півсезону) з артистами концертної аґенції       ✔
Отримати іменну згадку в звіті під час закриття концертного сезону та подяку під час відкриття сезону.      ✔
  600
UAH
2500
UAH
6 000 
UAH
Доступно: 15 карт 10 карт 5 карт
Також ми пропонуємо індивідуальний пакет донаторської підтримки, що буде сформовано спеціально за вашими побажаннями. Отримати його можна, звернувшись до нас з такою пропозицією.
Адреса: c
ollegium.musicum.lviv@gmail.com 

 

[column size=one_half position=first ]Вкажіть свої контактні дані, щоб ми могли з вами зв’язатися, та зробіть внесок через систему liq pay або іншими способом, зручним для вас, в такому разі напишіть на адресу: collegium.musicum.lviv@gmail.com  [contact-form][contact-field label=’Name’ type=’ім’я’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Сума’ type=’url’/][/contact-form][/column]

[column size=one_half position=last ]Стати донатором[/column]

 


 

 [:]

Facebook

comments