fbpx

Ukrainian Live

це якісна та емоційна музика без стереотипів, вибуховий плейлист, що розірве шаблонне уявлення про українську культуру.

Ukrainian Live – це якісна та емоційна музика без стереотипів, вибуховий плейлист, що розірве шаблонне уявлення про українську культуру. Від творців музичної аґенції Collegium Management, одного з ключових гравців на ринку креативних індустрій.

Досьє
Асортимент Ukrainian Live складається з ніжних та добірних мелодій і ритмів, які врізаються в пам’ять та годують мозок. Агенти Ukrainian Live сертифіковані провідними українськими музичними академіями, – це професійні музиканти, що присвятили життя улюбленій справі.

Виробничі потужності: 
– Власний звукозаписувальний лейбл та найкращі українські професіонали звукозапису.
– Стала співпраця з ключовими концертними залами.
– Креативна команда досвідчених менеджерів.

Досвід.
За роки нашої діяльності ми пройшли шлях від суперексклюзивних камерних проектів до записів прем’єр симфонічних полотен на відомих світових лейблах. Співпраця з найвідомішими зірками класичної сцени – Мідорі, Андрій Ґаврилов, Сіґізвальд Кьойкен, Ноа Бендікс-Белґлі, Йозеф Шпачек, Бенджамін Ґілмор та багато інших.

Візія.
Головна цінність для нас – це широкий пласт української музичної культури, який з певних причин залишається недооціненим у світі та, в першу чергу, в Україні.

Ukrainian Live – промоція української музичної культури через сучасну презентацію продукту культурних індустрій та результату синергії креативних середовищ.

Мета
– працювати з музичною культурною спадщиною України, виконувати, записувати та розповсюджувати твори українських композиторів.
– робити класику популярною, керуючись найкращими світовими тенденціями.
– надати “другого дихання” несправедливо забутим творам мистецтва,
– надавати ґранти для молодих українських виконавців, композиторів та музикознавців

Команда Ukrainian Live ретельно працює над тим, щоб результатами її праці могли насолодитись якомога більше людей. Якість та інновації – запорука нашого успіху.

Know it – make it great again
СЛУХАТИ І ЛЮБИТИ – ось, що робить нас справжніми: як у житті, так і в мистецтві.
LIVE with love – НАЖИВО з любов’ю.

Агенти та ініціатори:

Ukrainian Live – це довгостроковий проект музичної аґенції Collegium Management для промоції українського музичного мистецтва разом із оркестром Ukrainian Festival Orchestra, виконавцями, музикознавцями та молодими композиторами зі всієї України.

Іван Остапович

Іван Остапович

Арт керівник

Тарас Демко

Тарас Демко

Креативний директор

Дмитро Микитин

Дмитро Микитин

Куратор проектів, фасилітатор

<script data-ad-client=”ca-pub-5322566856916015″ async src=”https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script>