fbpx

Концерт під назвою “Венера у хутрі” відбудеться 1 травня о 19:00 в Органному залі у рамках проекту Ukrainian Live з промоції вітчизняної класичної музики. Його девіз – “Музика має звучати”. “В Україні дуже багато цікавої та якісної музики, яка може на рівних конкурувати зі світовою. Просто ми самі про неї не знаємо”, – каже дириґент, директор Львівського органного залу Іван Остапович. “Головне правило – музика повинна звучати. Якщо вона не звучить – її не існує.

 Музика має звучати постійно і систематично, у всій своїй різноманітності. Коли люди будуть просто чути її – один раз, другий, третій – вона вкладається у колективній свідомості. Музика каже сама за себе”, – впевнений він.

1 травня Іван Остапович керуватиме Ukrainian Festival Orchestra, який виконає твори Святослава Луньова, Максима Шалигіна, Валентина Сильвестрова, Олега Безбородька, Любави Сидоренко, Богдани Фроляк. З більшістю композиторів можна сьогодні привітатися за руку. Вони живуть і творять прямо тут і прямо зараз!

Їхня музика про нас і для нас. Вона легка для сприйняття та незабутня за враженнями.

Libera me Святослава Луньова, що відкриватиме концерт, ніби написана для оскароносного голівудського кіно.

“Кітч-музика” Валентина Сильвестрова — це музика-стан, твір-післямова, відлуння, що триває вічно.

“Етюди старого міста” Любави Сидоренко — це літопис у звуках, про те, що оточує нас та наповнює наше життя, де ми щукаємо сенси і знаходимо себе.

“Венера у хутрі” — твір Богдани Фроляк, написаний 2004 року за новелою Леопольда фон Захер-Мазоха. Актуальний, емоційний та експресивний. Він прозвучить на завершення концерту сучасної української музики у рамках проеку Ukrainian Live.

Квитки можна придбати за посиланням: https://gastroli.ua/tickets/ukrainian-live-01-05-2019/buy
або у касі Органного залу (вул. С. Бандери, 8, щодня з 13.00 до 18.00).

Facebook

comments