Твій Час

Твій Час - простір, вільний від обмежень. Незабутнє поєднання світла, графіки, ексклюзивної музики та твоєї свідомости!
КвиткиІнфо

“Твій Час” – це флюро-акустичний перфоманс-інсталяція.

“Осінь. Триває. Саме час втілювати нові фантазії. Створити простір, відкритий до уяви, образів, що переходять від одного стану до іншого. Полювання на імпульси серед звуків, серед світла та серед тіней.” – Петро Тітяєв, куратор проекту.

Твій Час – простір, вільний від обмежень. Незабутнє поєднання світла, графіки, ексклюзивної музики та твоєї свідомости!

У першому блоці (18.00):
Флюролюмінісцентні інсталяції та графічні композиціі, створені арт-платформою “Дивина”, Шептицькою та “ОРО – Груп” взаємодіятимуть із електроакустичною музикою молодих украінських композиторів.

Другий блок (18.47):
львівські прем’єри квартетних творів видатного українського композитора сучасности Валентина Сильвестрова та струнна музика Ігоря Стравінського.

Виконує “Р-квартет” // Харків – Київ – Львів:
Петро Тітяєв – скрипка
Ксенія Косарєва – скрипка
Зенон Дашак – віола
Віктор Рекало – віолончель

Цей струнний квартет був створений спеціяльно для виконання творів Валентина Сильвестрова на концертах у Києві, присвячених святкуванню 80-річчя композитора.

Автори та модератори:
Тітяєв, Шептицька, Демко

Партнери:

ДИВИНА мультикультурна арт платформа

 

 

 

 

Рання покупка квитка зі знижкою

Купуйте квиток online заздагідь та економте 40%.
Для цього введіть Промокод при купівлі квитків на сайті
https://gastroli.ua/tickets/tvii-chas/buy

7

Промокод: 80

Діє до 21 жовтня

Віктор Рекало

Народився у Харкові, випускник Харківської спеціалізованої музичної школи (клас Л. Нікуліної) та ХНУМ ім. І. П. Котляревського (клас проф. О. Щелкановцевої).
Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів ім. Ф. Дотцауера (Дрезден, Німеччина), ім. Д. Поппера (Варпалота, Угорщина), ім. Й. Дрогомірецького (Катовіце, Польща), півфіналіст Другого та Третього міжнародних конкурсів ім. М. Лисенка (Київ).
Брав участь у багатьох престижних фестивалях та музичних проектах на теренах України і за кордоном, серед яких Фестиваль сучасної музики «Контрасти» (Львів), Форум сучасного мистецтва ім. Лютославського (Люблін, Польща), «Poznańska Wiosna Muzyczna» (Познань, Польща), «Alfa Jazz Fest» (Львів).
Стажувався у проф. Вальтера Дешпаля (Хорватія), проф. Райнхарда Лацко (Швейцарія), проф. Наталії Гутман (Росія), проф. Лукаша Франта (Польща).
Стипендіат Міністерства культури Польщі у рамах програми «GaudePolonia».
Здійснив кілька записів на CD, зокрема з музикою Б. Лятошинського, К. Мейера та Р. Палестера.
Концертує як соліст та камерний музикант, співпрацює з ансамблями сучасної музики «Sed Contra Ensemble» (Київ) та «Ухо-ансамбль» (Київ).
З 2017 є артистом НКА “Київські солісти”.

Зенон Дашак

вiола, лауреат міднародних конкурсів.
Нарродився 19 липня 1994 у м. Львові, навчався у ЛССМШІ ім. С.Крушельницької та ЛНМА ім. М.Лисенка у класі проф. Д.Комонька.

Facebook

comments